SWISS AQUA TECHNOLOGIES AG Zmäkčovač vody IPS Kalyxx BlueLine - G 1/2" IPSKXG12

IPSKXG12

Dostupnosť: Na sklade, doručime do 7 dní

Na tento produkt doprava ZADARMO

CENA (s DPH) :

165,00 €

Cena (s DPH) pri platbe bankovým prevodom: 161,70 €

- +Logo eCard VÚB
Logo: Akceptované typy platobných kariet

Parametre

Interné označenie 2

Viac informácií

Špecifikácia

Objednací kódIPSKXG12
ZnačkaSWISS AQUA TECHNOLOGIES AG
SériaZmäkčovač vody IPS Kalyxx BlueLine
Materiál Nerez
Záruka24 mesiacov
Hmotnosť za mj1,485 kg
EAN8588006413731

Popis

Možno náhrada za IPSPLG12

Zariadenie IPS (Iónový polarizačný systém) - Kalyxx je určené pre fyzikálnu - galvanickú úpravu vody pre domácnosti, verejné budovy a priemyselné prevádzky.

IPS Kalyxx zachováva vo vode všetky zdraviu prospešné látky. Zároveň účinne zabraňuje tvorbe pevných usadenín vodného kameňa a korózii v potrubí studenej i teplej úžitkovej vody, na vykurovacích telesách bojlerov, vodovodných batériách, spotrebičoch a podobne. Je vhodný ako pre nové potrubné rozvody ako prevencia, tak aj pre staršie, odkiaľ postupne odstraňuje existujúce usadeniny.

IPS Kalyxx tvoria prietokové teleso so vstupným a výstupným otvorom. V telese sú umiestnené elektródy v tvare turbín (nie magnety) z dvoch rôznych elektricky vodivých materiálov. Konštrukčné riešenie elektród je patentovo chránené (TGP® - turbulentné galvanická polarizácia). Vytvára vírivé prúdenie vody, čím spôsobuje zmenu štruktúry minerálov. Voda, ktorá telesom preteká, vytvára s elektródami galvanický mokrý článok s napätím medzi 4,2 až 6 V. Výsledkom je, že minerály a soli v upravenej vode strácajú schopnosť vytvárať tvrdé kryštalické nánosy (kalcit). Získavajú štruktúru mäkkých častíc - kalu (aragonit) a sú odplavované spoločne s vodou.

Upozornenie: Výskyt mäkkého prášku na dne rýchlovarné kanvice neznamená, že IPS Kalyxx nefunguje. Jedná sa o transformovaný aragonit v práškovej forme, ktorý možno jednoducho odstrániť prstom alebo handričkou.

Výhody nových IPS Kalyxx oproti IPS Plus a IPS Premium

  • Atraktívnejšie dizajn (nerezové telo)
  • Väčšia prietoková komora = dlhšie pôsobenie na vodu
  • Zmena konštrukčného riešenia elektród z rovných (lineárnych) na turbíny (vrtuľky) = dosiahnutie vírivého efektu TGP (turbulentné galvanické polarizácia)
  • Vplyvom TGP sa zvýšilo napätie v prietokovej komore z 0,6 - 0,8 V na 4,2 - 6 = efektívnejšie zmena štruktúry minerálov
  • Vyššia účinnosť - Kalyxx znižuje usadzovanie vodného kameňa na vykurovacích telesách o 76,3%. Potvrdené medzinárodným certifikátom IAPMO.
  • Postriebrené elektródy, ktoré znižujú výskyt baktérií v potrubí.

IPS KALYXX
BlueLine Antibacterial - zariadenie odporúčame inštalovať na úpravu pitnej vody. Okrem redukcie vodného kameňa a korózie má antibakteriálny účinok. Postriebrené elektródy znižujú výskyt baktérií v potrubí.
IPS zbavuje vodu pachov, zlepšuje jej chuť a predlžuje čerstvosť. Tiež zvyšuje pH vody, ktorá sa tým stáva zásaditú. Takto upravená voda okrem iného zlepšuje metabolizmus a podporuje trávenie. Je vhodná pre dlhodobé pitie.

ips_bl_2018.png

SÚVISIACE PRODUKTY

105,00 €
Informácie o dostupnosti získate na tel. čisle +421 911 112 632

173,28 €
Informácie o dostupnosti získate na tel. čisle +421 911 112 632

173,28 €
Informácie o dostupnosti získate na tel. čisle +421 911 112 632

12,02 €
Informácie o dostupnosti získate na tel. čisle +421 911 112 632